STRONA GŁÓWNA   KONTAKT   ZARZĄD   GALERIA   ARCHIWUM   LINKI  
POGODNA JESIEŃ ŻYCIA NA KUJAWACH I POMORZU - PROJEKT ROZWOJU POMOCY ŚRODOWISKOWEJ DLA SENIORÓW

22.02.2018 - Oferta dla opiekunów osób niesamodzielnych

Zapraszamy do zapoznania się z ulotką dotyczącą ofery dla opiekunów osób niesamodzielnych

Zobacz ulotkę (pdf)...


20.02.2018 - Zapytanie ofertowe - postępowanie prowadzone w trybie rozeznania rynku

Kujawsko – Pomorski Oddział Okręgowy PCK mając na uwadze zachowanie zasad konkurencyjności i równego traktowania Wykonawców kieruje zapytanie o przedstawienie oferty cenowej w celu rozeznania rynku na potrzeby organizacji szkoleń w ramach realizacji projektu „Pogodna jesień życia na Kujawach i Pomorzu – projekt rozwoju pomocy środowiskowej dla seniorów”, realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko - Pomorskiego 2014 – 2020 w partnerstwie z Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w Toruniu.

Czytaj więcej...


20.02.2018 - Zapytanie ofertowe w celu rozeznania rynku

Dostawa materiałów biurowych oraz tonerów.

Czytaj więcej...


16.02.2018 - Zapytanie ofertowe w ramach rozeznania rynku

Kujawsko – Pomorski Oddział Okręgowy PCK mając na uwadze zachowanie zasad konkurencyjności i równego traktowania Wykonawców, w ramach prowadzonego rozeznania rynku, zwraca się z prośbą o przedstawienie kosztów w zakresie dostawy komputera z oprogramowaniem oraz urządzeniem wielofunkcyjnym i monitorem...

Czytaj więcej...


16.02.2018 - Unieważnienie postępowania

Dotyczy: postępowania na Świadczenie usług głosowych telefonii komórkowej wraz z dostawą aparatów telefonicznych...

Czytaj dokument...


30.01.2018 - Spotkanie specjalistów

W ramach realizacji programu "Pogodna jesień życia na Kujawach i Pomorzu – projekt rozwoju pomocy środowiskowej dla seniorów", odbyło się spotkanie specjalistów odpowiedzialnych za realizację zadań zaplanowanych w ramach projektu. Przypomnijmy, że Kujawsko – Pomorski Oddział Okręgowy PCK w partnerstwie z Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w Toruniu w okresie od 1 stycznia 2018 r. do 31 grudnia 2019 r. realizuje działania, których adresatami są niesamodzielne osoby starsze, osoby chcące podjąć pracę lub wolontariat jako opiekun niesamodzielnej osoby starszej oraz opiekunowie faktyczni niesamodzielnych osób starszych. Program finansowany jest ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko – Pomorskiego na lata 2014-2020. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami tej inicjatywy w zakładce "Realizowane projekty" oraz w oddziałach PCK w Bydgoszczy, Grudziądzu, Włocławku i Toruniu.

Zobacz zdjęcia...


26.01.2018 - Oferta dla wolontariuszy

Kujawsko - Pomorski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Bydgoszczy serdecznie zaprawsza wolontariuszy do udziału w projekcie pod tytułem: "Pogodna jesień życia na Kujawach i Pomorzu - projekt rozwoju pomocy środowiskowej dla seniorów".

Czytaj więcej...


23.01.2018 - Pogodna jesień życia na Pomorzu i Kujawach

Kujawsko – Pomorski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Bydgoszczy w partnerstwie z Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w Toruniu realizuje program finansowany przez Samorząd Województwa w ramach środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko - Pomorskiego na lata 2014-2020. Głównym celem projektu jest zwiększenie dostępu do różnorodnych form niestacjonarnych usług opiekuńczych dla niesamodzielnych osób starszych oraz rozwój usług ukierunkowanych na podnoszenie umiejętności opiekunów faktycznych. Program jest realizowany w okresie od 1 stycznia 2018 r. do 31 grudnia 2019 r. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącego projektu w zakładce "Realizowane programy"

Komunikat w sprawie Legitymacji ZHDK

Kujawsko – Pomorski Oddział Okręgowy PCK w Bydgoszczy informuje, że

od dnia 18 stycznia 2018 roku

można będzie odbierać nowe wzory legitymacji Zasłużonego Honorowego Dawcy Krwi .

Legitymacje można odbierać w biurze KP OO PCK w Bydgoszczy od Poniedziałku do Piątku

w godzinach : 7.15 – 14.45.Najbliższy kurs: 31.08-01.09.2019

Ilość wejść na stronę od 30.05.2011: