STRONA GŁÓWNA   KONTAKT   ZARZĄD   GALERIA   ARCHIWUM   LINKI  
POGODNA JESIEŃ ŻYCIA NA KUJAWACH I POMORZU - PROJEKT ROZWOJU POMOCY ŚRODOWISKOWEJ DLA SENIORÓW


KREW OD LOGISTYKÓW”

CZTERY PORY ROKU

ZIMA

15.02.2017 r. Bydgoszcz. Z inicjatywy Zarządu Klubu HDK „LOGISTYCY” Bydgoszcz przeprowadzono kolejną już edycję tego szlachetnego przedsięwzięcia, w której i tym razem udział wzięło wielu żołnierzy, pracowników RON i żołnierzy NSR. Tym razem na apel odpowiedziało 35 krwiodawców, którzy oddali w sumie prawie 16 litrów tego bezcennego leku.

Współpraca wojskowych krwiodawców ze stacją krwiodawstwa Wojskowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy układa się wręcz wzorowo. Widać w tej materii dużą solidność. Na apel o krew zawsze jest odzew w postaci wielu litrów tego bezcennego leku.

Prezes Klubu HDK st. chor. sztab. Zbigniew KLAWCZYŃSKI nie krył zadowolenia z wielu aspektów tej akcji: dla trzech krwiodawców było to pierwsze spotkanie z taką właśnie formą czynienia dobra; wśród dawców krwi było pięć kobiet i wszyscy zapewniali, że na następnej akcji stawią się jeszcze liczniej.

Każdy krwiodawca otrzymał od Prezesa Klubu HDK „LOGISTYCY” podziękowanie za Dar Serca i nieustającą chęć niesienia pomocy drugiemu człowiekowi.

Najbliższy kurs: 26-27.10.2019

Ilość wejść na stronę od 30.05.2011: