STRONA GŁÓWNA   KONTAKT   ZARZĄD   GALERIA   ARCHIWUM   LINKI  
POGODNA JESIEŃ ŹYCIA NA KUJAWACH I POMORZU - PROJEKT ROZWOJU POMOCY ŚRODOWISKOWEJ DLA SENIORÓW


MISTRZOSTWA PIERWSZEJ POMOCY POLSKIEGO CZERWONEGO KRZYŻASzanowni Państwo, drodzy Uczestnicy.

Dziękujemy za Wasze zgłoszenia do udziału w XXVIII edycji Ogólnopolskich Mistrzostw Pierwszej Pomocy PCK, które wspólnie z XV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Jeremiego Przybory w Bydgoszczy planowaliśmy zorganizować 18 kwietnia br. Niestety w związku z rozwijającą się sytuacją epidemiologiczną w Polsce jesteśmy zmuszeni do odwołania Mistrzostw. Liczymy, że uda nam się spotkać podczas zawodów już za rok, do czego serdecznie Państwa zapraszamy.


Wypadek. Ktoś jest ranny. Jak mu pomóc? Co robić?

Dla najlepszych w tej dziedzinie Polski Czerwony Krzyż organizuje Mistrzostwa Pierwszej Pomocy. Każdego roku w całej Polsce drużyny ze szkół ponadpodstawowych rywalizują o tytuł Mistrza Pierwszej Pomocy.

Zapraszamy pięcioosobowe reprezentacje bydgoskich szkół ponadpodstawowych do udziału w rejonowym etapie Mistrzostw Pierwszej Pomocy PCK i sprawdzenia swoich sił w ratowaniu zdrowia i życia. Spotykamy się 18 kwietnia 2020 r. na terenie XV Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Bydgoszczy. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 13 marca br.

Jeśli masz pytania, zadzwoń (52 322-55-68) napisz do nas (bydgoszcz.szkolenia@pck.org.pl) lub odwiedź nas w naszej siedzibie przy ul. Warmińskiego 10 w Bydgoszczy.

Regulamin Mistrzostw Pierwszej Pomocy PCK

Deklaracja udziału w Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK


Najbliższy kurs: 29.02-1.03.2020

Ilość wejść na stronę od 30.05.2011: