15 Maja 2023Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK za nami!

W sobotę 13.05.2023  w I Liceum Ogólnokształcącym im. Cypriana Kamila Norwida w Bydgoszczy, odbył się etap okręgowy XXVIII Mistrzostw Pierwszej Pomocy PCK.
W zmaganiach wzięły udział drużyny z całego województwa.

Miejsca na podium zajęły kolejno drużyny:
I miejsce - V LO w Bydgoszczy
II miejsce - Zespół Szkół Rolniczych im. Władysława Grabskiego w Grudziądzu
III miejsce - Zespół Szkół w Nowem

Ze świetnym rezultatem wystąpił także zespół Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Chełmży  oraz startująca poza konkursem Grupa Pierwszej Pomocy PCK Bydgoszcz.
Bardzo serdecznie DZIĘKUJEMY Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Kujawsko-Pomorskiego za dofinansowanie naszych Mistrzostw, firmie educarium za cenne nagrody dla laureatów, a Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Bydgoszczy za wsparcie na wielu polach.
Ogromne podziękowania należą się także Panu Mikołajowi Bogadnowiczowi Wojewodzie Kujawsko-Pomorskiemu, Panu Rafałowi Bruskiemu Prezydentowi Miasta Bydgoszczy, Panu Piotrowi Całbeckiemu Marszałkowi Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Panu Markowi Gralikowi Kujawsko-Pomorskiemu Kuratorowi Oświaty za objęcie naszego spotkania patronatem honorowym.
Wyrażamy też ogromną wdzięczność za to, że mamy tak wspaniałych wolontariuszy, w tym sędziów, pozorantów i każdą osobę, która poświęciła swój czas i zaangażowała się w to przedsięwzięcie. Ogromnie wszystkim dziękujemy! ❤
 
 
wspieraj nas