7 Września 2021Bezpłatne szkolenie i spotkanie informacyjne dla nauczycieli

pano - 20201030_104306_resized.jpg

 

W dniach od 14 - 16 września 2021 r. Kujawsko - Pomorski Oddział Okręgowy PCK organizuje cykl spotkań informacyjnych dla nauczycieli na temat współpracy PCK z placówkami oświatowymi. Przedstawiciele przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych będą mogli zapoznać się z ofertą Polskiego Czerwonego Krzyża oraz wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu.

Polski Czerwony Krzyż prowadzi szereg programów edukacyjnych oraz akcji charytatywnych, w które każdego roku angażują się szkoły i przedszkola z naszego regionu. Z myślą o nich zaplanowaliśmy spotkania, podczas których będzie można uzyskać informacje na temat programów i akcji zaplanowanych na bieżący rok szkolny oraz wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu z pierwszej pomocy na temat „Resuscytacja krążeniowo - oddechowa u dzieci w warunkach Covid-19”.  Będzie także możliwość założenia Szkolnego Koła PCK lub Klubu Wiewiórka PCK.

Spotkania odbędą się na terenie Bydgoskiego Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu przy ul. Gdańskiej 5 w Bydgoszczy. Ze względu na trwającą pandemię i ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy, które potrwają do 13 września. Chęć uczestnictwa w spotkaniu prosimy zgłaszać pisząc na adres bydgoszcz.szkolenia@pck.pl. W treści maila należy podając imię i nazwisko nauczyciela (jeden nauczyciel z danej placówki), rodzaj, nazwę i adres placówki oraz dzień i godzinę spotkania.

Nauczycieli przedszkoli zapraszamy we wtorek 14 września na godzinę 15.00 oraz na godzinę 16.30. Spotkania dla nauczycieli szkół podstawowych zaplanowaliśmy na środę 15 września o godzinie 15.00 oraz 16.30. Zaś nauczycieli szkół ponadpodstawowych zapraszamy w czwartek 16 września również w dwóch godzinach - 15.00 oraz 16.30.

 

Partnerem spotkania jest

 

 

Zadanie jest finansowane ze środków budżetu Miasta Bydgoszczy.