Podziel się miłością - oddaj krew!

Miłość można wyrażać na różne sposoby: kwiaty, czekoladki, wyjście do kina... Można też do tych prezentów dołączyć jeszcze inny: dar z siebie - krew.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcji pn. „Podziel się miłością – oddaj krew”, organizowanej przez Polski Czerwony Krzyż. Akcja rozpoczęła się 14 lutego – w dniu święta zakochanych. Pozytywne uczucia można okazać na wiele sposobów. Jednym z nich jest chęć do ratowania zdrowia i życia ludzkiego. Aby było to możliwe, potrzebni są dawcy krwi, którzy podzielą się miłością i oddadzą krew. Krew oraz jej składniki potrzebne są każdego dnia, dlatego zachęcamy do regularnych wizyt w Centrach Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, by podzielić się cząstką siebie – darem krwi.

Akcja zakończy się 14 czerwca, czyli w Światowy Dzień Krwiodawcy.

Aby wziąć udział w akcji, należy w tym terminie zgłosić się do wybranego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa i oddać krew pełną lub jej składniki. Wszelkie szczegóły dotyczące zasad i przebiegu akcji znajdują się  w Regulaminie. Prosimy uczestników akcji o wypełnienie załącznika dotyczącego zgody na przetwarzanie danych osobowych.


Uwaga! Krwiodawcy w województwa kujawsko - pomorskiego mogą dodatkowo przesłać formularze, o których mowa w Regulaminie na adres bydgoszcz.krwiodawstwo@pck.pl Kujawsko - Pomorski Oddział Okręgowy PCK przygotował dodatkowe upominki dla 3 kobiet i 3 mężczyzn z naszego województwa.

 

wspieraj nas